Terapie
Odoslať e-mailom   Vytlačiť    

Alergia

Odstránenie alergie prístrojom Bicom OPTIMA je bezbolestná metóda, kde na rozdiel od klasickej medicíny nedochádza k potláčaniu príznakov, ale k ich odstráneniu.

Vďaka špičkovým počítačovým programom vie Bicom odhaliť rušiace elektromagnetické oscilácie, upraviť ich ako harmonické a posilnené vrátiť späť do organizmu.

Pri liečbe vychádzame z poznania, že alergia je len dôsledkom disharmónie ktorá za určitých okolností v tele nastala. Biorezonančná terapia sa bude zaoberať príčinou vašej choroby a na základe overených postupov ju odstráni. Na odstránenie alergií sú potrebné 2-3 sedenia, treba však myslieť na to, že za alergiou sa ukrýva príčina v podobe zlej funkcie určitého orgánu v našom tele, ktorú je potrebné riešiť.


Najčastejšie príznaky alergických reakcií:

Obecné príznaky: únava, vyčerpanie, zimomravosť, závrate

Kožné príznaky: svrbenie, ekzém vo všetkých formách

Podráždenie slizníc: nádcha, kýchanie, zápal spojiviek, pálenie očí

Gastrointestinálne príznaky: nadúvanie, gastritída, hnačka, kolitída v rôznych podobách

Kardiovaskulárne príznaky: kolísavý krvný tlak, mdloby, tachykardia, kolapsové stavy

Príznaky súvisiace s močovým mechúrom: dráždivý močový mechúr, náchylnosť k infekciám močových ciest

Pohybový aparát: bolesti svalov, reumatické obtiaže

Psychické príznaky: depresie, úzkosť, zmätenosť, vnútorný nekľud, závrate, úzkosť a závraty paniky, agresivity, hyperaktivity u detí, bolesti hlavy a migréna, hmotnostné výkyvy, anafylaktický šok


Antinikotínová terapia

Je bezbolestná a bez vedľajších účinkov na organizmus, potláča chuť na nikotín a eliminuje aj abstinenčné príznaky.

Pomocou biorezonančného prístroja je vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu, v dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Práve kvôli tomu je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad.

Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

Fajčiarov organizmus je zvyknutý na to, že sa do jeho tela dostáva nikotín. Pri náhlom úbytku nikotínu telo spustí signál, že sa ocitlo v stave nikotínovej núdze hladu a dostaví sa silná chuť na cigaretu a abstinenčné reakcie. Cieľom biorezonančnej terapie je dosiahnuť to, že sa núdza po nikotíne nedostaví. Terapeutický účinok spočíva v odstránení chuti na cigaretu pomocou nízkofrekvenčného biorezonančného vlnenia. Na základe zvoleného programu na prístroji BICOM, je elektródami, na ktorých má klient ruky, snímaný signál z jeho tela. Vďaka vzorke nikotínu (popol a špak z poslednej klientovej cigarety), je signál rozdelený na harmonickú a disharmonickú časť. Disharmonická časť je pomocou inverzií zrkadlovo obrátená a pôvodné rušivé signály zosnímané z tela klienta (ktoré vyvolávajú nikotínovú núdzu u fajčiara), sú eliminované. Vďaka biorezonančnej terapii sa odstráni chuť na cigaretu a závislosť na nikotíne, nakoľko dochádza k potlačeniu abstinenčných príznakov.


Bachova terapia

Frekvenčná terapia s bachovými esenciami, ktoré definujú a riešia psychickú nerovnováhu. Negatívne stavy mysle úzko súvisia so zdravotným stavom, sú príčinou zdravotných problémov. Pri vstupnej diagnostike zisťujeme, ktorú esenciu človek potrebuje. Predstavuje vlastnosť, problém, ktorý je častokrát len na podvedomej úrovni. S vytestovanými esenciami potom pracujeme frekvenčne – posielame telu frekvencie, ktoré harmonizujú myseľ a vytvárajú pozitívne postoje. Touto cestou popri fyzických problémoch, detoxikácii organizmu a iných terapiách harmonizujeme aj Vašu psychiku.


Chudnutie

Patríte k ľuďom, ktorí majú za sebou množstvo diet, hladovania a následného jedenia, ktoré spôsobí jo-jo efekt? Máte zablokovaný metabolizmus čo spôsobili nezdravé drastické diéty, ktoré obmedzili Váš príjem jedla na minimum. Telo pod tlakom zablokovalo látkovú výmenu, lebo sa obávalo, že zasa nič nedostane, alebo dostane málo. Teraz Váš metabolizmus spí, nie je zvyknutý pracovať. Biorezonančná terapia Vám naštartuje Váš spiaci metabolizmus, zharmonizuje Váš hormonálny systém tak, aby ste pri zdravom stravovaní a pohybe naozaj schudli. Biorezonančná terapia Bicom Vám pomôže zbaviť sa Vašich nechcených kilogramov. Počítajte s viacerými sedeniami, t.j. 10 sedení. Celá terapia sa nahráva do kvapiek, alebo na chip. Je to Váš osobný, individuálny liek na domov medzi jednotlivými terapiami.


Obmedzenie chuti na sladké

Cukor, patrí k vysoko návykovým potravinám. Jeho zvýšená konzumácia spôsobuje nadváhu, poruchy trávenia, prekyslenie organizmu a následne živnú pôdu pre rozmnožovanie mikroorganizmov v tele. Terapiu je možné urobiť s akoukoľvek potravinou, na ktorej ste závislý. Napr. čokoláda, coca cola či iné.


Odvykanie od alkoholu

Pri terapii sa používa alkohol, ktorý alkoholik najviac pije. Ak je to viac druhov robí sa postupná eliminácia závislosti na jednotlivých druhoch. Zároveň sa pracuje s programami na psychiku a detoxikáciou organizmu. Pri tejto závislosti je potrebné počítať s viacerými terapiami.

clp

 
  Návštevnosť:
clp
   Návštevníci
   1
   Články
   12
   Čítanosť článkov
   3262

 
  Najnovšie články:
clp
   Darčekové poukážky
   Videá
   Cenník
   Home
   Odvykanie od alkoholu
   Antinikotínová terapia

 
  Najčítanejšie články:
clp
   Home
   Cenník
   O nás
   Osvedčenia
   Videá
   Darčekové poukážky

 
  Kto je Online:
clp

 clp

     Copyright (c) BIOOPTIMUS 2013. All rights reserved.
     Designed by mixwebtemplates.com